OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Duszpasterskie

XIII Niedziela Zwykła

30 czerwiec 2019 r.

  1. Bardzo dziękuję Czcicielom Najśw. Serca Pana Jezusa za udział w Nabożeństwach Czerwcowych, dziękuje także za udział w Procesjach Eucharystycznych w Oktawie Bożego Ciała.

  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Marian Wilk zam. parafia św. Andrzeja Ap. w Brudzawach oraz Karolina Rudnicka zam. par. św. Bartłomieja w Kurkocinie zap. II.

  3. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę „Grupa Zielona – Ziemia Chełmińska” wyruszy w dniu 02.08.2019 r. Rozpoczyna się Eucharystią o godz. 8.00 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie (kościół w Rynku). Zapisy na pielgrzymkę i wszelkie informacje można uzyskać u przewodnika grupy zgłaszając się telefonicznie 531 395 489. Spotkanie organizacyjne dla osób chcących wyruszyć na Pielgrzymkę odbędzie się 14 lipca (niedziela) o godz. 19.30 w Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie – zaprasza przewodnik ks. Bartłomiej Surdykowski

  4. W I Czwartek Miesiąca zapraszam na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 16.30 i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne

  5. W I Piątek Miesiąca od godz. 11.00 będę odwiedzał z Komunią św. w domach, po południu zapraszam od godz. 17.00 na adorację Najśw. Sakramentu i spowiedź św., szczególnie dzieci które pierwszy raz przystąpiły w tym roku do Komunii św.

  6. W I Sobotę Miesiąca zapraszam na modlitwę Różańcową na godz. 8.30

  7. Dziękuje za posprzątanie kościoła i za troskę o kwiaty, w tym tygodniu proszę rodziny Sebastiana Krzysztofik, Jolanty Meirowskiej i Mariusza Melerskiego, Jana Stanek.

  8. Dzieci po Mszy św. zapraszam po obrazki.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE