OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIV Niedziela Zwykła

7 lipiec 2019 r.

  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Marian Wilk zam. parafia św. Andrzeja Ap. w Brudzawach oraz Karolina Rudnicka zam. par. św. Bartłomieja w Kurkocinie zap. III.

  2. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę „Grupa Zielona – Ziemia Chełmińska” wyruszy w dniu 02.08.2019 r. Rozpoczyna się Eucharystią o godz. 8.00 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie (kościół w Rynku). Zapisy na pielgrzymkę i wszelkie informacje można uzyskać u przewodnika grupy zgłaszając się telefonicznie 531 395 489. Spotkanie organizacyjne dla osób chcących wyruszyć na Pielgrzymkę odbędzie się 14 lipca (niedziela) o godz. 19.30 w Kościele Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie – zaprasza przewodnik ks. Bartłomiej Surdykowski

  3. W sobotę zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie które rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00.

  4. W następną niedzielę odpust św. Małgorzaty w Łobdowie, suma o godz. 11.30

  5. Ołtarz św. Bartłomieja został przewieziony do konserwacji, powróci jesienią.

  6. Dziękuje za posprzątanie kościoła i za troskę o kwiaty, w tym tygodniu proszę rodziny Pawła Machaj, Piotra Oliwy i Pawła Sztramkowskiego. Za tydzień kolekta gospodarcza.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE