XVI Niedziela Zwykła

21 lipiec 2024

1. Dziś rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, podejmujemy inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa na drodze. Ofiary złożone na kolektę są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy w krajach misyjnych, a po Mszy św. poświęcenie pojazdów.
  2. Jutro, 22 lipca, Odpust ku czci św. Marii Magdaleny w Ostrowitym, Suma o godz. 11.00.
  3. W następną niedzielę, 29 lipca, Odpust św. Jakuba w Wielkich Radowiskach, Suma o godz. 11.30.
  4. Dożynki Parafialne będą w sobotę 31 sierpnia.
  5. Od 22 lipca proboszcz udaje się na urlop do wtorku 30 lipca, w pilnych sprawach proszę dzwonić do ks. W. Michlewicza w W. Radowiskach : 791 051 242
  6. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ułożenie kwiatów.

XVII Niedziela Zwykła

28 lipiec 2024

1. Dziś uroczystość odpustowa ku czci św. Jakuba w Wielkich Radowiskach, Suma o godz. 11.30, za tydzień, 4 sierpnia, odpust Przemienienia Pańskiego we Wrockach , Suma o godz. 11.30
  1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
  1. W czwartek, 1 sierpnia, rozpoczyna się miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego, zachęcam do podjęcia abstynencji, szczególnie w intencji tych, którzy mają problem alkoholowy.
  1. W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  1. W I Piątek od godz. 10.00 będę odwiedzał z Komunią św. w domach.
  2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ułożenie kwiatów.