OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI Niedziela Zwykła
14 czerwiec
- Zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe w tygodniu po Mszy św., a w niedzielę w łączności z wypominkami.
- Osoby wyjeżdżające do Krakowa, Bochni, w Bieszczady proszę o wpłatę całej kwoty 850,00 zł do 20 czerwca oraz uzupełnienie danych z numerem dowodu osobistego. Wyjazd będzie nieco wcześniej, o godz. 7.15 będzie Msza św. i o godz. 8.00 wyjazd, aby zatrzymać się dodatkowo na kilka godzin w centrum Krakowa.
- Zużyty sprzęt elektroniczny i AGD można zostawić przy drzewie naprzeciw wejścia do kościoła, odbiór będzie 20 czerwca.
- W niedziele, 21 czerwca planowany jest spływ kajakowy na trasie Konstancjewo (Bobrowiska) – Golub, ok. 2 godz. koszt 80,00 zł od kajaka, rozpoczęcie o godz. 14.00, na koniec będzie ognisko na łączce, zapraszam do zapisów.
- 27 czerwca b.r. (sobota) w Toruniu odbędzie się Dzień Wspólnoty w ramach Kongresu Eucharystycznego. Organizujemy wyjazd autokarem z dekanatu, kto chciałby jechać, zapraszam do zapisów w zakrystii w – dziś ostatni dzień.
- Dziękuję za posprzątanie kościoła i ustrojenie kwiatami, dziękuję za udział w Oktawie Bożego Ciała Asystom Procesyjnym i dziewczynkom za sypanie kwiatków.
Ogłoszenia duszpasterskie

