Ogłoszenia duszpasterskie

RÓŻANIEC W KOŚCIELE ZA ZMARŁEGO ŚP. KS. KANONIKA KAZIMIERZA ZACHARKIEWICZA  OD WTORKU (24 LISTOPAD) O GODZ. 17.30.

XXXIV Niedziela Zwykła

22 listopad 2020 r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Ksiądz Biskup udzielił dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. , osoby korzystające z dyspensy proszę o modlitwę w domach biorąc udział we Mszy św. transmitowanej przez media.

2. Od soboty 7 listopada, wg nowych rozporządzeń, może przebywać w kościele do 11 wiernych. Msza w sobotę wieczorem będzie także z liturgii niedzielnej.

3. Dziś po ostatniej Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła, złożoną ofiarę na kwiaty oraz za ułożenie kwiatów, w tym tygodniu o sprzątnięcie kościoła proszę rodzinę p. Michała Kędziorskiego.

Ogłoszenia duszpasterskie