II Niedziela Wielkiego Postu

28 luty 2021 r.

1. W piątek po Mszy św. Droga Krzyżowa, a w niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 19.00, za które możemy otrzymać odpust zupełny.
  2. W I Piątek miesiąca będę odwiedzał chorych i osoby starsze z Komunią św. proszę o zgłoszenia tych osób w zakrystii.
  3. W dniu 15 lutego b.r. podpisałem umowę na wywóz nieczystości stałych z Zakładem Gospodarczym „Ekolog” z Golubia-Dobrzynia, który w niedługim czasie podstawi kontener KP 7. Do tego czasu bardzo proszę zabierać wkłady czy znicze do swoich kontenerów przydomowych.
  4. Na ołtarzu bocznym są świece w formie jaj wielkanocnych, ofiary z ich zakupu będą przeznaczone w wsparcie osób korzystających na co dzień z opieki Brodnickiego Centrum Caritas
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła, złożoną ofiarę na kwiaty, w tym tygodniu o sprzątnięcie kościoła proszę rodzinę p. Lewandowskich