I Niedziela Adwentu

1 grudzień 2019 r.

1. Dziś odpust św. Katarzyny w Golubiu, za tydzień odpust św. Barbary w Wielkich Radowiskach

2. We wtorek i czwartek zapraszam na Roraty, dzieci z lampionami, aby Maryja pomogła nam w tym adwentowym oczekiwaniu przygotować się na spotkanie z Jezusem.

3. W sobotę 7 grudnia zapraszam dzieci i młodzież z opiekunami na ognisko oraz zabawy w lesie, zbiórka o godz. 11.00 przy leśniczówce w Tokarach.

4. W następną niedzielę na Mszy św. poświęcenie medalików i krzyżyków dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

5. Po Mszy św. można nabyć kalendarz- cegiełkę na budowę kościoła św. Andrzeja Apostoła w Toruniu ( dobrowolna ofiara), opłatki na stół wigilijny (dobrowolna ofiara), jak też świece Caritas.

6. Za tydzień kolekta gospodarcza. Dziękuję za posprzątanie kościoła oraz dekorację adwentową, w tym tygodniu proszę rodziny p. Topij, Węglerskich i Przemysława Stachulak. Jeżeli ktoś chce przygotować dekorację żłóbka na Boże Narodzenie to proszę o informację.

7. Dzieci po Mszy św. zapraszam do zakrystii po obrazki.