XII niedziela Zwykła

20 czerwiec 2021 r

1. Zapraszam po Mszach św. na Nabożeństwa Czerwcowe.
  2. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Marcin Rozwadowski, zam. św. Bartłomieja w Kurkocinie i Małgorzata Kwiatkowska, zam. par. św. Bartłomieja w Czernikowie zap. III.
  3. Z dniem dzisiejszym zostaje odwołana dyspensa od udziału we Mszach św. w niedzielę i święta nakazane.
  4. Dziś o godz. 19.00 w plebanii spotkanie organizacyjne do festynu na przywitanie wakacji.
  5. W środę obchodzimy Dzień Ojca, polecamy Panu Bogu wszystkich ojców.
  6. W piątek zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 na zakończenie Roku Szkolnego od 0 do VII SP, a klasę VIII na godz. 11.00.
  7. W następna niedziele zapraszamy na Bezalkoholowy Festyn dla Dzieci i Młodzieży na przywitanie wakacji, rozpoczęcie po ostatniej Mszy św., w programie zjeżdżalnie i plac zabaw dla dzieci, gry i zabawy zręcznościowe, manewry Husarii,   występ Hanny Załęskiej „Carmen” ,a dla pokrzepienia ciała mała gastronomia, szczegółowy plan za tydzień.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.