IV Niedziela Wielkanocna 12 maja 2019 r.

1. Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Majowych bądź w kościele bądź tez przy krzyżach i figurkach. W środę Nabożeństwo Majowe o godz. 19.00 przy Krzyżu na krzyżówce obok. p. Brzozowskich, w piątek o godz. 19.00 przy Krzyżu obok. p. Wojtusiak

2. W niedzielę zmarł śp. Waldemar Gołembiewski, l. 55, został pochowany w środę, rodzinie składamy wyrazy współczucia.

3. Zapraszam jutro 13 maja na Nabożeństwo Fatimskie ze świecami na godz. 19.00.

4. We wtorek o godz. 20.00 zapraszam na spotkanie organizacyjne przed Piknikiem Rodzinnym do plebanii w Łobdowie.

5. Proszę zgłaszać 5-osobowe drużyny ojców do meczu piłki nożnej do rozgrywek podczas Pikniku, zgłoszenia przyjmuje p. Marcin Sitkowski.

6. Dziękuje za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę rodziny Romana Topija, Marka Węglerskiego, Przemysława Stachulaka.